Co nového v knihovně

23.03.2022

Seriál cestovatelských přednášek Mgr. Jana Husák pokračoval; v lednu jsme obdivovali horké Španělsko, v únoru jsme zůstali doma a prohlédli si Valašsko z lufta. Další virtuální výlet podnikneme v dubnu do Bulharska, přesný termín bude včas oznámen.

S potěšením mohu oznámit, že pozvání do naší knihovny přijala paní Mgr. Jiřina Sousedíková, autorka Pamětí a několika básnických sbírek, bývalá učitelka, která učila i nejednoho žáka nebo žačku z Janové. Beseda se uskuteční 24. března 2022 v 17 hodin.

Knihovní fond byl opět rozšířen nákupem nových knih. Čtenáři si podle chutě najdou pro sebe příběhy napínavé, romantické nebo poučné od autorů jako je Sandra Bown, Dinah Jefferies, Jane Johnsonová, Robert Bryndza, Táňa Keleová-Vasilková, Štěpán Javůrek a další. Dorazily též další knihy cirkulačních souborů.

Nově knihovna nabízí knihy načtené na CD nosičích, jak pro dospělé tak i pohádkové příběhy pro děti. (Výhodné například pro osoby se zrakovou nedostatečností.)

Připomínám, že knihovna je pro vás otevřena každou středu od 16 do 19 hodin. Podrobné informace naleznete na stránkách www.janova.knihovna.cz, odkaz je též na webových stránkách obce.

Vytvořte si webové stránky zdarma!